POSLANÍM HB REAVIS JE VYTVÁRAŤ VÝNIMOČNÉ ZÁŽITKY PROSTREDNÍCTVOM UNIKÁTNYCH REAL ESTATE RIEŠENÍ.

Sústredíme sa najmä na ľudí, ktorí využívajú naše budovy, snahou je vytvárať kvalitné priestory, ktoré podporujú produktivitu, well being, a oslovia nie len užívateľov ale aj širokú komunitu. Sme integrovaným paneurópskym developerom, ktorý navrhuje, stavia a prevádzkuje vlastné projekty. Zaoberáme sa investičným riadením a spravujeme aj naše coworkingové priestory. Pôsobíme v UK, Poľsku, Českej republike, na Slovensku a v Maďarsku, pozeráme sa zároveň na príležitosti aj na Nemeckom a Tureckom trhu.

Od svojho založenia, v roku 1993, sme vytvorili milión metrov  štvorcových komerčných priestorov. Vyše 70 percent nášho portfólia predstavuje moderné kancelárie, čo z nás robí jedného z európskych lídrov vo výstavbe kancelárskych priestorov. Venujeme sa rozvoju projektov na viac ako 1,2 miliónoch metroch štvorcových, s budúcou plánovanou hodnotou 5,7 miliardy Eur. Vo výstavbe máme 11 projektov, s prenajímateľnou plochou 355,000 metrov štvorcových, v koncovej hodnote 1,8 miliard Eur.

S viac ako 600 zamestnancami a aktívami dosahujúcimi 2,1 miliardy eur, sa HB Reavis právom radí medzi európskych lídrov v real estate developmente.

Vysoký štandard, ktorý prinášame v rámci kvality a udržateľnosti našich projektov, neostal bez povšimnutia na medzinárodnom poli a získal viaceré ocenenia vrátane “Najlepší zamestnávateľ v Poľsku” udelený v roku 2016 spoločnosťou AON Hewitt, „Najlepší developer v Strednej a východnej Európe 2017“ udelený porotou CEEQA a „Najlepší európsky developer kancelárskych priestorov 2016“ od World Finance Awards.

 

ISOVER , člen medzinárodného koncernu Saint-Gobain je najväčší svetový výrobca izolačných materiálov na báze sklenej vlny. Má zastúpenie v 35 krajinách sveta, výrobu zabezpečuje viac ako 9 tisíc zamestnancov v 37 výrobných závodoch. Isover ponúka kompletný sortiment izolačných materiálov určených pre rôzne oblasti použitia – stavebné izolácie, technické izolácie, priemyselné izolácie, špeciálne izolácie.

 


Spoločnosť REHAU má riešenia pre energeticky úsporné stavby, využitie regeneratívnej energie, vodné hospodárstvo, ako aj mobilitu a Future Living. REHAU ako kompetentný partner v oblasti okenných a fasádnych prvkov, technického zabezpečenia budov a podzemného staviteľstva je TOP-dodávateľom na trhu.

 


Máme radi drevo. Viac ako dvadsať rokov sa venujeme navrhovaniu, výrobe a montáži stavieb z dreva a ich konštrukčných častí. Sme partnermi investorov, architektov aj stavebných firiem. Za toto obdobie sme vyrobili viac ako 7.000 rôznych konštrukcií. Naše konštrukcie získali ocenenia v súťažiach Strecha roka Cechu strechárov Slovenska, Drevostavba roka Sekcie drevostavieb ZSD SR a niektoré boli ocenené aj v súťaži CE-ZA-R. Sme držiteľom Značky kvality, ktorú udeľuje komisia TU vo Zvolene.

 

Rakúska rodinná spoločnosť vyrába drevo-hliníkové, plast-hliníkové a plastové okná a vchodové dvere pre nízkoenergetické a pasívne domy v štyroch dizajnových radoch. Okná HV 350, KF 410 a HF 310, certifikované ift Rosenheim ako aj TU Graz, sú určené pre pasívne domy. Nepretržitý technický vývoj a stále nové I-tec inovácie.

 

PARTNER DIZAJNU


 

 

PARTNER MOBILITY

 


MEDIÁLNI PARTNERI